کیف پول دیجیتال مشترک آپ و اسنپ رونمایی شد

دو شرکت‌‌ آسان‌پرداخت و اسنپ از کیف پول دیجیتال یکپارچه خود  با نام «آسان ساز» با هدف تسهیل استفاده کاربران رونمایی کردند

نحوه همکاری اسنپ و آپ

در دی ماه سال گذشته، بر اساس قرارداد بین این دو شرکت، خدمات پرداخت اسنپ بصورت انحصاری به آپ محول شد و همچنین مقرر گردید با تأسیس یک شرکت جدید، تمامی خدمات «گروه اینترنتی رز» مانند کیف پول اسنپ، «اسنپ‌فود»، «اسنپ مارکت»، «اسنپ‌تریپ» و… بر بستر اپلیکیشن آپ انجام شود و ایجاد یک کیف پول مشترک از دیگر اهداف این قرارداد بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، قبل از ظهر امروز ، کیف پول یکپارچه آپ و اسنپ با حضور حامد منصوری مدیرعامل آسان پرداخت، ژوبین علاقبند مدیرعامل اسنپ، مهدی شهیدی قائم مقام مدیرعامل آسان پرداخت، مهراد عبدالرزاق رئیس هیات مدیره اسنپ‌فود و اصحاب رسانه رونمایی شد.

براین اساس، اسنپ برای تسهیل خدمت‌رسانی به کاربران طی یک برنامه مشترک با آسان‌پرداخت به اولین و جامع‌ترین کیف پول دیجیتال ایران مجهز شده است که به زودی در اختیار تمامی کاربران این سامانه قرار می‌گیرد.

در حال حاضر کاربران آپ، اسنپ و اسنپ‌فود با استفاده از کیف‌ پول دیجیتال می‌توانند هزینه خدمات مورد نیاز را در اپلیکیشن آپ و اسنپ پرداخت کنند. به این معنا که با هر بار شارژ اعتبار اپ های مذکور، کیف پول آپ شارژ می شود و موجودی نمایش داده شده در اعتبار کاربران اسنپ و اسنپ فود همان موجودی کیف پول آپ کاربران است.

این موجودی برای استفاده از تمامی خدمات اپلیکیشن آپ، اسنپ و اسنپ فود شامل خرید شارژ و اینترنت، پرداخت قبض، درخواست خودرو، رزرو هتل و بلیت، سفارش غذا و تراکنش‌های مالی روزمره‌ با کیف پول دیجیتال با سهولت و سادگی بیشتری انجام خواهد شد.

علاقبند مدیرعامل اسنپ درخصوص همکاری مشترک با آسان‌پرداخت گفت: اسنپ با همکاری آپ درصدد بود تا به مناسب‌ترین راهکار پرداختی دست پیدا کند. با راه‌اندازی کیف پول دیجیتال، کاربران می‌توانند با استفاده از یک کیف پول یکپارچه تمامی پرداخت‌های روزانه را مدیریت کنند.

منصوری مدیرعامل آسان‌پرداخت نیز گفت:شرکت مشترک GV  طی یک سال گذشته بین مجموعه اسنپ و آسان پرداخت تشکیل شد تا پرداخت الکترونیک و کیف پول الکترونیک در راستای تسهیل خدمت رسانی به کاربران، یکسان سازی شود.با توجه به اینکه کیف پول آینده پرداخت را در دنیا رقم خواهد زد این همکاری با برنامه ای مدون و سرمایه گذاری مشترک با شرکت آسان ساز ، آسان پرداخت پرداخت به عنوان پیش فام در سیستم پرداخت و گروه اسنپ هم به عنوان رهبر بازار تاکسی های آنلاین در ایران رقم خورد.امنیت بیشتر و پشتیبانی پاسخگو از مزایای اصلی کیف پول دیجیتال یکپارچه آپ و اسنپ است.

ویژگی‌های اولین محصول آسان ساز، شرکت مشترک اسنپ و آپ

 

منصوری، امنیت بیشتر، پشتیبانی پاسخگو، امکان انحصاری اتصال مستقیم به حساب بانکی مشتریان، مدیریت پرداخت‌های خرد و امکان شارژ تا سقف دلخواه را از مزایای این کیف پول دانست و همچنین اعلام کرد:«کیف پول آینده پرداخت در دنیا را رقم خواهد زد. از این پس ۱۱ بانک امکان ارائه خدمات در کیف پول دیجیتال یکپارچه اسنپ و آپ را خواهند داشت.»

کیف پول دیجیتال با تسهیل روش‌های پرداخت، تجربه کاربری بهتری را فراهم می‌کند و همچنین دیگر نیازی به ذخیره پول در اپلیکیشن‌های مجزا برای پرداخت نیست و با داشتن یک کیف پول می‌توان تمام نیازهای روزمره را برطرف کرد. کیف‌پول آپ تنها کیف‌پولی است که بطور مستقیم به حساب بانکی مشتریان متصل می‌شود تا بتوانند پرداخت‌ها را انجام دهند.

مسیر توسعه کیف پول دیجیتال

از برنامه‌های آتی توسعه این کیف‌ پول مشترک می‌توان به اتصال آن به تمامی سرویس‌های اسنپ اشاره کرد. در آینده پرداخت مستقیم برای کاربران اسنپ فعال می‌شود تا بتوانند به محض اتمام سفر از ماشین پیاده شوند و هزینه بصورت خودکار از کیف‌پول آن‌ها کسر شود.

شرایط شراکت اسنپ و آپ

بر اساس توافق انجام شده ۷۰ درصد سهام شرکت جدید، متعلق به آسان‌پرداخت و ۳۰ درصد متعلق به اسنپ خواهد‌بود و همچنین آپ از محل همکاری با اسنپ بین ۱۵ تا ۵۰ درصد منتفع خواهدشد.

این کیف پول قرار است به زودی در اختیار کاربران این سامانه قرار گیرد و پیش‌بینی می‌شود ارائه این محصول، کار را برای سایر اپلیکیشن‌های پرداخت آنلاین مانند «تومن» و «فون‌پی» سخت خواهد‌کرد.